אודות סטודיו THE-BRAND

Posted on by
סטודיו THE-BRAND – מוביל תהליכי מיתוג לחברות ולעסקים קטנים מזה למעלה מ-20 שנה. לסטודיו נסיון עשיר בתהליכי מיתוג בקרב מגוון רחב של חברות וקטגוריות: סטארט-אפים, רשויות מקומיות, חברות ייעוץ, הייטק, מוצרי צריכה, מזון, אסתטיקה, Well-Being ועוד. הסטודיו נותן מענה בתחום הפרינט והדיגיטל.
 
החזון של הסטודיו:  
לתת לכל עסק ביטוי גרפי מדויק בהתאם לאסטרטגיה העסקית והתדמיתית, ליצור שפה יחודית המניעה ומעודדת לקוחות פוטנציאליים. תהליך העבודה נעשה תוך שיתוף פעולה מלא, כל פרויקט נבחן ונלמד לעומק כדי לתת פתרון מדויק התפור למידותיו. בסיום התהליך תתקבל שפה גראפית אחידה אשר תיושם בכל ערוצי השיווק הרלוונטיים: לוגו, ניירת חברה, ניוזלטר, עיצוב אריזות וקטלוגים, שילוט פנים וחוץ, תערוכות, אתר אינטרנט, מדיה חברתית ועוד. כמו כן, יותאם העיצוב כחלק מממשק המשתמש באתרי אינטרנט והאפליקציות - תוך התייחסות לרספונסיביות והנגשה.
 
עינת איני הינה בעלת הסטודיו ובעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתהליכי מיתוג משמעותיים.  
 
כמה מילים מעינת איני: 
אני מלווה עסקים בתהליך החשוב של יצירת דימוי עסקי חזותי חדש ומדויק המוביל להצלחה. הניסיון הרב שצברתי יצר בסיס רחב של תובנות מקצועיות הנוגעות להצלחה של תהליכי מיתוג.     
 
לאן אתם רוצים להגיע? 
מעניין אותי לשמוע לאן אתם רוצים שהעסק שלכם יגיע! החזון והמטרות שלכם ישפיעו על בחירת השפה הגרפית ועל עולם הדימויים בהם נשתמש. בסיומו של התהליך, החזון והמטרות יבואו לידי ביטוי בתוצרי השיווק ובמיתוג הכולל.  
 
נעים להכיר. בואו נתחיל  
נתחיל מפגישת הכרות על מנת ללמוד על הארגון שאתם מייצגים או העסק שאתם מנהלים.  זהו שלב מהותי, המאפשר זיהוי העוצמות והחוזקות, בדרך ליצירת מיתוג ייחודי ומבדל.  
 
אז מה יהיה נכון יותר עבורכם?  
האם תדמית ייצוגית-קלאסית? מסר חדשני-אופנתי?  או אולי דגש על המוצר עצמו? אילו חומרי שיווק ייצגו את החברה שלכם לקראת שותפות עסקית בפרויקט חדש?  איך תדעו אם אנחנו בכיוון?  כבר בשלבים הראשונים תקבלו אמצעי המחשה לתוצרים אליהם נכוון יחד באמצעות: הדמיות, הדפסות וכו’  במהלך העבודה, תקבלו תשומת לב אישית, הסתכלות רחבה על כל התהליך ומעורבות בעבודה מול ספקים חיצוניים.  
 
ליווי מקצועי בדרך למיתוג כולל:  
הסטודיו עובד בשיתוף פעולה עם מיטב אנשי המקצוע על מנת לוודא שתקבלו את התוצרים האיכותיים ביותר והתוצאות הטובות ביותר בתחום הדיגטל: להרחיב נוכחות דיגיטלית, הקמת אתר תדמית או חנות, דפי נחיתה, עיצובים לרשתות חברתיות, קמפיינים, באנרים פרסומיים, אנימציות, אפליקציות, מצגות עסקיות… ובתחום הפרינט: יצירת לוגו, ניירת חברה, קטלוג, שילוט, תערוכות, כנסים, מיתוג ועיצוב לחללי עבודה ועוד